Par mums

Sveicam Jūs Lady Art Club mājas lapā!

Kas viņa ir – mūsdienīgPar lady club rigaā sieviete?

 

Biznesa lēdija, mājsaimniece, gādīga māte, sportiste, gudra un izglītota sieviete vai vienkārši skaistule, ģērbta pēc pēdējām modes tendencēm?

Ir grūti viennozīmīgi atbildēt uz šo jautājumu, jo mūsdienīga sieviete ir spilgta individualitāte!

 

Mūsdienu pasaulē sievietēm nepieciešams pildīt daudzas funkcijas. Esot aizņemtām darbā, jārūpējās par savas ģimenes locekļiem, jāvelta laiks saviem hobijiem un jāatrod laiks arī komunikācijai ar draugiem un draudzenēm.

 

Lady Art Club tika dibināts kā vieta komunikācijai un nodarbošanās ar dažāda veida mākslas radošām nodarbībām, kas palīdz atslābināties un kaut vai uz īsu brīdi aizmukt no dinamiskās pasaules un ikdienas rutīnas. Bet pēc nodarbībām, piepildoties ar pozitīvajām emocijām un gūstot jaunu iedvesmu, turpinās savas ikdienas gaitas uz jaunas pozitīvās nots!

 

Lady Art Club aicina visus interesentus piesaistīties mākslas nodarbībām un atrast aizraujošu hobiju, kā arī iepazīties ar radošiem un pozitīviem cilvēkiem!

 

Nodarbības vada pieredzējuši pedagogi, praktizējoši mākslinieki un dizaineri-dekorātori ar daudzu gadu darba pieredzi. Neatkarīgi no sagatavotības līmeņa un zināšanām par interesējošam mākslas nodarbībām, ikvienam ir iespēja izmēgināt sevi jaunā jomā un iespējams atrast sev aizraušanos uz visu dzīvi!

Skatīties visu kursu un meistarklašu kalendāru