FITNESS

 

fintess 4

Fitness-Joga ir viens no populārākajiem mūsdienās virzieniem fitnesā. Daudzi fitnesa klubi jau ir iekļāvuši šo fitnesa virzienu savā pakalpojumu klāstā. Šo divu virzienu sintēze - fitnesa un jogas, ļāva izslēgt no katra no tiem dažus trūkumus, padarot to pieejamu visu vecumu un sagatavotības līmeņu cilvēkiem. Vingrinājumi nodarbībās tiek doti sākot ar vieglākajiem, pakāpeniski sagatavojot cilvēku grūtākiem. Liela uzmanība tiek veltīta elpošanas tehnikai. Meditācija ļauj atslābināties.

Nodarbību rezultātā cilvēks ne tikai uzlabo savu veselību, bet arī garīgi pilnveidojas. Dažiem var likties, ka intensivitātes trūkums, kā fitnesā, nevar dot nepieciešamos rezultātus. Fitnesa joga pamat akcents tiek likts uz statiskumu, te nav lielas spēka slodzes, bet teši pateicoties statiskumam cilvēks nonāk pie līdzīgiem parastā fitnesa rezultātiem. Bet nodarbības norit tādā tempā kāds piestāv katram. Katra problemātiskā ķermeņa daļa tiek aptrādāta atsevišķi. Kā arītrenera individuālais darbs ar grupas dalībniekiem ļauj sasniegt vēlamos rezultātus īsākā laika periodā.

Tādā veidā fitnesa joga - tas ir balanss starp ķermeni un saprātu, iespēja iegūt lielisku fizisko formu, attīstīt koncentrāciju, izvairīties no traumām, uzlabot emocionālo stāvokli, paaugstināt pašapziņu un pretošanos spēju ikdienas stresiem. Pateicoties fitnesa-jogai atjaunojas locītavu kustīgums, uzlabojas stāja, tiek atjaunota muskuļu elastība, tiek samazināts svars.

 

Adrese: Skolas iela 27, 1 stāvs, 23 kab. Ieeja no pagalma

Cena: 12.00 Eur/ 1 nodarbība/ priekšapmaksa.

45.00 Eur/ 4 nodarbības/ 1 mēnesis/ 10% atlaide

80.00 Eur/ 8 nodarbības/ 1 mēnesis/ 20% atlaide

216.00 Eur/ 24 nodarbības/ 3 mēneši/ 25% atlaide.

 

fintess 2Ja Jūs vēlaties izskatīties skaisti un būt veselīga sieviete, tad viennozīmīgi izvelieties fitnesa nodarbības!

 

 

 

 

 

Uz tikšanos  Lady Club!