SVEICINĀM JŪS LADY CLUB MĀJAS LAPĀ!

 

Kas viņa ir – mūsdienīgā sieviete?  

Biznesa lēdija, mājsaimniece, gādīga māte, sportiste, gudra un izglītota sieviete vai vienkārši skaistule, ģērbta pēc pēdējām modes tendencēm?

Ir grūti viennozīmīgi atbildēt uz šo jautājumu, jo mūsdienīga sieviete ir spilgta individualitāte!

 

Mūsdienās sievietes veiksmīgi apvieno rūpes par ģimeni, karjeru, izglītības iegūšanu un bērnu audzināšanu, seko modei, skaistumkopšanai un savai veselībai.

Sievietes pārstāja būt „vājais dzimums”.

Iemācījās strādāt un pelnīt, pieņemt svarīgus lēmumus un ieņemt vadošos amatus, gūt panākumus un atzinumu, kā arī pielietot ikdienā jaunākos zinātnes izgudrojumus un tehnoloģijas.

 Lai ikdienā veiksmīgi pildīt daudzus pienākumus, sievietei jāiegūst attiecīgā informācija, jāprot pareizi izmantot savas zināšanas ikdienā un atvēlēt laiku arī saviem hobijiem.

LADY CLUB ir dibināts, lai sniegtu sievietēm iespēju iegūt trūkstošās zināšanas par stilu un make-up, interjēra dizainu un psihologiju, apgūt modes dizainu, atrast jaunu hobiju aizraujošās radošās nodarbībās un uzlabot savu fizisko formu fitnesa un deju nodarbībās.

 

INFORMĀCIJU PAR RĪKOTAJIEM LADY CLUB PASĀKUMIEM PIEEJAMA SADAĻĀS LEKCIJASRADOŠIE KURSI, MODES DIZAINS, FITNESS un DEJAS!